24 września 2019 godz. 19:00

Cena wylicytowana: 1 400 zł

Cena wylicytowana: 1 400 zł

akryl, collage, tusz/płótno, 100 x 100 cm
sygnowany, datowany i opisany na odwrociu: 'SULIGA RADOSŁAW | 18 | BORDERLINE'
ID: 72376