Zapraszamy do zapoznania się z katalogiem aukcyjnym:
Sprawdź PDF
Sprawdź PDF

Lista obiektów (78)

Edyta Kwiatkowska
Niedopatrzenia, 2019 r.
olej/płótno, 70 x 100 cm
Cena wylicytowana: 1 000 zł
Izabela Gałązka
Dizajnerki V, 2019 r.
akryl/płótno, 80 x 100 cm
Cena wylicytowana: 1 400 zł
Viola Tycz
Rozcięta 1, 2019 r.
akryl/płyta HDF, 30 x 30 cm
Cena wylicytowana: 1 000 zł
Adam Wątor
Z lustrem, 2019 r.
akryl/płótno, 100 x 100 cm
Cena wylicytowana: 4 800 zł
Mirella Stern
Wszyscy na Marsa!, 2019 r.
akryl, technika mieszana/płótno, 90 x 90 cm
Cena wylicytowana: 6 500 zł
Paulina Jołda
Wrażenie, 2019 r.
olej/płótno, 130 x 130 cm
Cena wylicytowana: 1 300 zł
Lech Bator
Jeleń witruwiański, 2019 r.
akryl, olej, ołówek, pisak/płótno, 95 x 70 cm (w świetle oprawy)
Cena wylicytowana: 22 000 zł
Aleksandra Kowalczyk
Bez tytułu, 2019 r.
akryl/płótno, 110 x 110 cm
Cena wylicytowana: 2 200 zł
Andrzej Sobiepan
Hiperpowierzchnia 1/1/7, 2019 r.
technika własna/płyta MDF, 67 x 67 cm
Cena wylicytowana: 6 500 zł
Filip Moszant
DTS1, 2017 r.
flamaster/papier, 70 x 100 cm (w świetle oprawy)
Cena wylicytowana: 1 300 zł
Katarzyna Kombor
Transformacja, 2019 r.
akryl/płótno, 110 x 95 cm
Cena wylicytowana: 2 000 zł
Hanna Rozpara
Substancja III, 2019 r.
akryl/płótno, 120 x 120 cm
Cena wylicytowana: 1 900 zł
Aleksandra Staniorowska
Eta, 2017 r.
olej, technika mieszana/płótno, 140 x 140 cm
Cena wylicytowana: 2 800 zł
Marek Pękacz
Imperia, 2019 r.
olej/płótno, 65 x 115 cm (w świetle oprawy)
Cena wylicytowana: 4 500 zł
Monika Sojka
Bez tytułu, 2019 r.
akryl/płótno, 150 x 110 cm
Cena wylicytowana: 3 800 zł
Marek Haba
Z cyklu 'Biała linia', Bez tytułu, 2017 r.
akryl/płótno, 61 x 46 cm
Cena wylicytowana: 1 900 zł
Grzegorz Klimek
Kołobrzeg - Niderlandy, 2019 r.
technika własna/płótno, 80 x 140 cm
Cena wylicytowana: 2 400 zł
Janusz Kulikowski
Sierpień 1940, 2019 r.
akwarela/papier, 39 x 52 cm (w świetle passe-partout)
Cena wylicytowana: 1 400 zł
Magdalena Kępka
Costa Dorada, 2019 r.
akryl/płótno, 70 x 100 cm
Cena wylicytowana: 1 100 zł
Marta Bilecka
Perfect moment before noon 23, 2019 r.
akryl/płótno, 50 x 100 cm
Cena wylicytowana: 2 000 zł
Agata Krutul
Fløt, 2019 r.
akryl, technika własna/płótno, 40 x 60,5 cm
Cena wylicytowana: 1 900 zł
Agnieszka Zabrodzka
Bez tytułu, 2019 r.
olej/płótno, 100 x 120 cm
Cena wylicytowana: 2 600 zł
Magdalena Szyszkowska
Pamiętaj o perłach, 2018 r.
akryl/płótno, 60 x 50 cm
Cena wylicytowana: 1 200 zł
Monika Izdebska
Rutka Zydel, 2018 r.
olej/płyta, 100 x 70 cm
Cena wylicytowana: 3 000 zł
Edyta Duduś
Żółty spacer, 2018 r.
akryl/płótno, 120 x 90 cm
Cena wylicytowana: 2 600 zł
Kat Garstka
Dziewczyna z perłą, 2019 r.
akryl/płótno, 130 x 110 cm
Cena wylicytowana: 2 800 zł
Agnieszka Wójtowicz
My... II, 2018 r.
akryl, olej, technika własna/płótno, 100 x 100 cm
Cena wylicytowana: 1 100 zł
Ewa Witkowska
Bez tytułu, 2019 r.
akryl/płótno, 80 x 72 cm
Cena wylicytowana: 2 200 zł
Anna Zalewska
Teatr chaosu pustkę niesie, 2019 r.
akryl/płótno, 100 x 80 cm
Cena wylicytowana: 7 000 zł
Ewelina Ulanecka
Stranger things, 2019 r.
technika własna/płótno, 160 x 110 cm
Cena wylicytowana: 2 400 zł