16 kwietnia 2020 godz. 19:00

Cena wylicytowana: 4 800 zł

Cena wylicytowana: 4 800 zł

akryl/płótno, 120 x 100 cm
sygnowany i datowany l.d.: 'Adam | Wątor | 2020'
na odwrociu opisany: '"Z WYOBRAŹNI" ADAM WĄTOR 2020'
ID: 83766