16 kwietnia 2020 godz. 19:00

Cena wywoławcza: 1 000 zł
53

Cena wywoławcza: 1 000 zł

akryl/płótno, 70 x 150 cm
sygnowany, datowany i opisany na odwrociu: 'BAŚKA WESOŁOWSKA 2013 "SAMOTNOŚĆ Z." / 'BAŚKA WESOŁOWSKA 2013 "SAMOTNOŚĆ K."' (każda część)
ID: 83796
  • Nowy Obraz/Nowe Spojrzenie, wystawa finałowa, Galeria BWA, Gorzów Wielkopolski, 12.04-5.05.2013
  • Nowy Obraz/Nowe Spojrzenie, wystawa finałowa, Uniwersytet Artystyczny w Poznaniu, 22.03-7.04.2013