16 kwietnia 2020 godz. 19:00

Cena wylicytowana: 7 500 zł

Cena wylicytowana: 7 500 zł

olej/płótno, 73 x 54 cm
sygnowany i datowany p.d.: 'KS 2020'
ID: 83720