16 kwietnia 2020 godz. 19:00

Cena wylicytowana: 2 600 zł

Cena wylicytowana: 2 600 zł

olej, akryl/płótno, 80 x 60 cm
sygnowany, datowany i opisany na odwrociu: 'K. STAŃCZAK '2020 | LUBLIN / POLSKA | KONSTELACJE D | OLEJ, AKRYL'
ID: 83966