16 kwietnia 2020 godz. 19:00

Cena wylicytowana: 1 300 zł

Cena wylicytowana: 1 300 zł

akryl/płótno, 100 x 80 cm
sygnowany na odwrociu: 'KARIFURAVA'
ID: 83794