8 maja 2018 godz. 19:00

Marek Haba (ur. 1983)
Twierdza, 2018 r.
Cena wylicytowana: 2 400 zł
Marek Haba (ur. 1983)
Twierdza, 2018 r.

Cena wylicytowana: 2 400 zł

akryl/płótno, 70 x 100 cm
sygnowany, datowany i opisany na odwrociu: 'Marek Haba | "TWIERDZA" | akryl, płótno | 2018'
ID: 59238