9 lipca 2019 godz. 19:00

Adam Wątor (ur. 1970, Myślenice)
Przejrzyste krzesło, 2019 r.
Cena wylicytowana: 3 200 zł
Przejrzyste krzesło, 2019 r.

Cena wylicytowana: 3 200 zł

akryl/płótno, 130 x 100 cm
sygnowany i datowany l.d.: 'Adam | Wątor | 2019'
na odwrociu opisany: '"PRZEJRZYSTE KRZESŁO" | ADAM WĄTOR 2019'
ID: 71499