9 lipca 2019 godz. 19:00

Marta Bilecka (ur. 1975, Łódź)
Perfect moment before noon 22, 2019 r.
Cena wylicytowana: 1 600 zł

Cena wylicytowana: 1 600 zł

akryl/płótno, 60 x 120 cm
sygnowany p.d.: 'MARTA BILECKA'
na odwrociu opisany: 'MARTA BILECKA | MAR 2019 | "PERFECT MOMENT BEFORE NOON 22"'
ID: 71633