Zapraszamy do zapoznania się z katalogiem aukcyjnym:
Sprawdź PDF
Pobierz bezpłatną aplikację do licytacji online DESA Unicum:

Sprawdź PDF

Lista obiektów (56)

Katarzyna Orońska / Orno
Felicity, 2019 r.
akryl/płótno, 120 x 85 cm
Cena wylicytowana: 1 700 zł
Adam Wątor
Przejrzyste krzesło, 2019 r.
akryl/płótno, 130 x 100 cm
Cena wylicytowana: 3 200 zł
Bastien Ducourtioux
Illusion, 2019 r.
akryl/płótno, 117 x 91 cm
Cena wylicytowana: 1 900 zł
Mateusz Machalski
Madeira, 2018 r.
olej/płótno, 110 x 80 cm
Cena wylicytowana: 1 100 zł
Marcin Błach
Disco dance 783, 2019 r.
akryl/płótno, 70 x 100 cm
Cena wylicytowana: 3 200 zł
Marcin Gregorczuk / Blubird
Satori, 2019 r.
akryl/płótno, 100 x 120 cm
Cena wylicytowana: 2 200 zł
Małgorzata Pabis
Summer time, 2019 r.
technika własna/płótno, 120 x 90 cm
Cena wylicytowana: 3 200 zł
Gossia Zielaskowska
Tol map, 2019 r.
akryl/płótno, 120 x 80 cm
Cena wylicytowana: 1 300 zł
Sonia Ruciak
Znaczenie, 2019 r.
akryl/płótno, 160 x 100 cm
Cena wylicytowana: 5 000 zł
Katarzyna Kombor
Deja vu VI, 2019 r.
akryl/płótno, 120 x 100 cm
Cena wylicytowana: 1 100 zł
Joanna Głażewska
Memories, 2019 r.
akryl/płótno, 130 x 100 cm
Cena wylicytowana: 1 000 zł
Tomasz Niemann
Uwodzicielka, 2019 r.
olej/płótno, 150 x 125 cm (w świetle oprawy)
Cena wylicytowana: 2 400 zł
Agnieszka Zabrodzka
Duchy lasu, 2019 r.
olej/płótno, 120 x 90 cm
Cena wylicytowana: 1 600 zł
Campio
Nestor, 2019 r.
akryl, olej, spray/płótno, 120 x 120 cm
Cena wylicytowana: 1 100 zł
Joanna Sułek-Malinowska
Inny wymiar, 2018 r.
akryl/płótno, 90 x 90 cm
Cena wylicytowana: 1 800 zł
Kamil Sarnowski
Dziewczyna i las, 2008 r.
olej/płótno, 100 x 100 cm
Cena wylicytowana: 1 000 zł
Kamil Jakóbczak
Impresja, 2019 r.
akryl/płótno, 80 x 70 cm
Cena wylicytowana: 1 200 zł
Piotr Urbanek
Święto snu, 2019 r.
olej/płótno, 45 x 50 cm
Cena wylicytowana: 3 000 zł
Izabela Gałązka
Hazardzistki II, 2019 r.
akryl/płótno, 90 x 90 cm
Cena wylicytowana: 2 200 zł
Marcin Tomaszewski
Bez tytułu, 2018 r.
olej/płótno, 80 x 100 cm (w świetle oprawy)
Cena wylicytowana: 1 800 zł
Mariusz Dydo (ur. 1979, Tarnów)
Polar Bear Alfa model Triangle & Circle, 2019 r.
ceramika malowana poszkliwnie, szkliwiona, malowana naszkliwnie, 24 x 45 x 15 cm
Cena wylicytowana: 1 100 zł
Maria Jagłowska
Czekając na starą, 2019 r.
akryl/płótno, 150 x 110 cm
Cena wylicytowana: 1 000 zł
Zuzanna Jankowska
Egzotyk, 2019 r.
akryl/płótno, 80 x 40 cm
Cena wylicytowana: 1 000 zł
Joanna Półkośnik
Po burzy, 2019 r.
akryl/płótno, 80 x 120 cm
Cena wylicytowana: 1 000 zł
Anna Pszonka
Flamingi I, 2019 r.
olej/płótno, 80 x 100 cm
Cena wylicytowana: 2 800 zł
Urszula Kozieł
Z cyklu 'Bańki mydlane', 2018 r.
akryl/płótno, 50 x 60 cm
Cena wylicytowana: 1 200 zł
Grzegorz Skrzypek
Landrynkowa sweetfotka, 2019 r.
olej/płótno, 70 x 100 cm
Cena wylicytowana: 1 600 zł
Hanna Rozpara
W 2, 2019 r.
akryl/płótno, 100 x 100 cm
Cena wylicytowana: 1 200 zł
Grzegorz Klimek
NP, 2019 r.
technika własna/płótno, 90 x 90 cm (w świetle oprawy)
Cena wylicytowana: 1 800 zł
Dominik Smolik
Ellenai, 2019 r.
akryl/płótno, 170 x 170 cm
Cena wylicytowana: 3 000 zł