18 lutego 2020 godz. 19:00

Cena wywoławcza: 1 000 zł

Cena wywoławcza: 1 000 zł

akryl/płótno, 120 x 100 cm
sygnowany i datowany l.d.: 'Adam | Wątor | 2019'
na odwrociu opisany: '"ZWIERCIADŁO DUSZY" | ADAM WĄTOR 2019'
ID: 81334