18 lutego 2020 godz. 19:00

Cena wylicytowana: 3 200 zł

Cena wylicytowana: 3 200 zł

olej/płótno, 70 x 100 cm (wymiary każdej pracy)
sygnowany, datowany i opisany na blejtramie: 'Baśka Cykl: OBSESJE tytuł: WSTYD 2015 r. BAŚKA WESOŁOWSKA'
ID: 81348