18 lutego 2020 godz. 19:00

Tomasz Koclęga (ur. 1968, Zawiercie)
Tenens magnus perfectum, 2019
Cena wywoławcza: 1 000 zł
Tenens magnus perfectum, 2019

Cena wywoławcza: 1 000 zł

brąz, granit, szkło, 30 x 16 x 6 cm
sygnowany, datowany i numerowany u spodu: '3/10 | Koclęga | 2019'
ID: 81345