18 lutego 2020 godz. 19:00

Cena wylicytowana: 7 500 zł
64

Cena wylicytowana: 7 500 zł

akryl/płótno, 100 x 100 cm
sygnowany p.d.: 'Blubird'
na odwrociu opisany: 'Blubird 2020 | 'Sandman' | Marcin Gregorczuk'
ID: 81537