18 lutego 2020 godz. 19:00

Cena wywoławcza: 1 000 zł

Cena wywoławcza: 1 000 zł

akryl, olej/płótno, 120 x 100 cm
sygnowany, datowany i opisany na odwrociu: 'Pod powiekami | Joanna Głażewska 2019'
ID: 81505