18 lutego 2020 godz. 19:00

Cena wylicytowana: 4 000 zł

Cena wylicytowana: 4 000 zł

olej/płótno, 116 x 146 cm
sygnowany, datowany i opisany na odwrociu: 'AGNIESZKA ZABRODZKA | "PLANETA MAŁP" | OLEJ NA PŁÓTNIE | 2019"
ID: 81468