18 lutego 2020 godz. 19:00

Cena wylicytowana: 3 500 zł
57

Cena wylicytowana: 3 500 zł

technika mieszana/płótno, 120 x 90 cm (wymiary każdej pracy)
sygnowany na odwrociu: 'MAŁGORZATA PABIS'
ID: 81287