18 lutego 2020 godz. 19:00

Cena wywoławcza: 1 000 zł

Cena wywoławcza: 1 000 zł

olej/płótno, 135 x 135 cm
sygnowany i datowany na odwrociu: 'M. KONOPKA | 2019'
ID: 81539