18 lutego 2020 godz. 19:00

Cena wylicytowana: 3 000 zł

Cena wylicytowana: 3 000 zł

akryl/płótno, 70 x 70 cm
sygnowany i datowany p.d.: 'Hanna Rozpara 19'
na odwrociu opisany: 'HANNA ROZPARA "NOCNY KWIAT" 2019'
ID: 81285