18 lutego 2020 godz. 19:00

Cena wywoławcza: 1 000 zł

Cena wywoławcza: 1 000 zł

olej/płótno, 110 x 110 cm
sygnowany i datowany wewnątrz kompozycji: 'Aleksandra Staniorowska 2017'
ID: 81266
  • Aleksandra Staniorowska-Buła, Dekompresje tożsamości, Galeria MD_S, Wrocław, 2017