18 lutego 2020 godz. 19:00

Aleksandra Osa (ur. 1988, Warszawa)
MP-1-8 z cyklu 'Melting Paradise', 2018
Cena wywoławcza: 1 000 zł

Cena wywoławcza: 1 000 zł

olej/płótno, 70 x 70 cm
sygnowany, datowany i opisany na odwrociu: 'MP-1-8 Athens 2018 | Osa'
ID: 81443