18 lutego 2020 godz. 19:00

Ilona Herc (ur. 1972, Chrzanów)
Miejsce początku, 2017
Cena wywoławcza: 1 000 zł
Miejsce początku, 2017

Cena wywoławcza: 1 000 zł

olej/płótno, 116 x 89 cm
sygnowany i datowany p.d.: '2017 | Ilona Herc'
na odwrociu opisany: 'ILONA HERC | "MIEJSCE POCZĄTKU" | KRAKÓW 2017'
ID: 81447