18 lutego 2020 godz. 19:00

Maciej Majewski (ur. 1977, Rybnik)
Magic hour (in Porto), 2020
Cena wywoławcza: 1 000 zł
Magic hour (in Porto), 2020

Cena wywoławcza: 1 000 zł

akryl/płótno, 50 x 70 cm
sygnowany, datowany i opisany na odwrociu: '"MAGIC HOUR (IN PORTO)" - Maciej Majewski © 2020'
ID: 81260