18 lutego 2020 godz. 19:00

Cena wylicytowana: 1 100 zł
55

Cena wylicytowana: 1 100 zł

olej, akryl/płótno, 130 x 130 cm
sygnowany i datowany na odwrociu p.d.: 'Paulina Jołda | 2019'
ID: 81379