18 lutego 2020 godz. 19:00

Urszula Teperek (ur. 1985, Warszawa)
Kobieca geometria 10, 2019
Cena wylicytowana: 1 600 zł
Kobieca geometria 10, 2019

Cena wylicytowana: 1 600 zł

akryl/płótno, 100 x 120 cm
sygnowany, datowany i opisany na odwrociu: 'ULA TEPEREK | KOBIECA | GEOMETRIA 10 | 2019'
ID: 81536