18 lutego 2020 godz. 19:00

Cena wylicytowana: 1 100 zł

Cena wylicytowana: 1 100 zł

akryl/płótno, 100 x 75 cm
sygnowany, datowany i opisany na odwrociu: 'KATARZYNA CHMIEL | GEOMETRIC26|2019|'
ID: 81359