18 lutego 2020 godz. 19:00

Anna Zalewska (ur. 1985, Poznań)
Gdy trącisz ciszę spadną porzucone słowa, 2019
Cena wylicytowana: 3 800 zł

Cena wylicytowana: 3 800 zł

technika własna/płótno, 100 x 100 cm
sygnowany, datowany i opisany na odwrociu: '"Gdy trącisz ciszę spadną porzucone słowa" Anna Zalewska 2019'
ID: 81364