18 lutego 2020 godz. 19:00

Teresa Legierska (ur. 1992, Koniaków)
Entliczek, pentliczek, 2017
Cena wylicytowana: 2 000 zł
Entliczek, pentliczek, 2017

Cena wylicytowana: 2 000 zł

olej/płótno, 160 x 120 cm
sygnowany p.d.: 'T. Legierska'
na odwrociu opisany: 'Teresa Legierska | "entliczek, pentliczek" | 2017'
ID: 81360