18 lutego 2020 godz. 19:00

Paulina Zalewska (ur. 1981, Łódź)
Egzotic car II z cyklu 'Folk lokalny', 2019
Cena wylicytowana: 3 200 zł

Cena wylicytowana: 3 200 zł

akryl/płótno, 100 x 70 cm
sygnowany i datowany p.d.: '2019 | PZ'
na odwrociu opisany: 'PAULINA ZALEWSKA | "EGZOTIC CAR II" Z CYKLU | FOLK LOKALNY | 2019'
ID: 81563