18 lutego 2020 godz. 19:00

Cena wywoławcza: 1 000 zł

Cena wywoławcza: 1 000 zł

olej/deska, 89 x 86,5 cm
sygnowany, datowany i opisany na odwrociu: 'Wojciech Adam Bański | Bionizm no. III, oil on desk | 2019, Warszawa'
ID: 81499