18 lutego 2020 godz. 19:00

Cena wywoławcza: 1 000 zł

Cena wywoławcza: 1 000 zł

akryl/płótno, 90 x 90 cm
sygnowany i datowany na odwrociu: 'Aleksandra Kowalczyk 2019'
ID: 81352