18 lutego 2020 godz. 19:00

Cena wylicytowana: 2 400 zł

Cena wylicytowana: 2 400 zł

akryl/płótno, 90 x 90 cm
sygnowany i datowany na odwrociu: 'Aleksandra Kowalczyk 2019'
ID: 81352