18 lutego 2020 godz. 19:00

Cena wylicytowana: 1 400 zł

Cena wylicytowana: 1 400 zł

akryl/płótno, 90 x 120 cm
sygnowany l.d.: 'JAKÓBCZAK'
na odwrociu opisany: '"Astral Trip" | Kamil Jakóbczak | 2019'
ID: 81450