18 lutego 2020 godz. 19:00

Cena wywoławcza: 1 000 zł

Cena wywoławcza: 1 000 zł

olej/płótno, 80 x 120 cm
sygnowany i datowany l.d.: 'K. STAŃCZAK'20'
na odwrociu opisany: 'K. STAŃCZAK '2020 | LUBLIN | POLSKA | AMANITA MUSCARIA | OLEJ'
ID: 81583