Termin wystawy:
Zapraszamy do zapoznania się z katalogiem aukcyjnym:
Sprawdź PDF
Sprawdź PDF

Karolina Kołtunicka +48 22 163 66 43, +48 664 150 864 k.koltunicka@desa.pl

Marta Lisiak +48 22 163 67 04, +48 788 265 344 m.lisiak@desa.pl

Lista obiektów (82)

Marzena Bis
Boats, 2020
akryl, olej/płótno, 90 x 90 cm
Cena wylicytowana: 3 200 zł
Gossia Zielaskowska
Summer, 2019
wydruk pigmentowy, akryl/płótno, 100 x 100 cm
Cena wylicytowana: 3 000 zł
Magdalena Kępka
Port Bo, 2019
akryl, olej/płótno, 100 x 100 cm
Cena wylicytowana: 3 200 zł
Patrycja Kruszyńska-Mikulska
Jumper II, 2019
akryl/płótno, 100 x 100 cm
Cena wylicytowana: 2 000 zł
Beata Tarnowska
Nierzeczywiste 2, 2018
olej/płótno, 100 x 120 cm
Cena wylicytowana: 1 500 zł
Alicja Kappa
Odcienie lata, 2019
olej/płótno, 70 x 120 cm
Cena wylicytowana: 2 200 zł
Konrad Hamada
Magurski Park Narodowy, 2019
olej/płótno, 40 x 120 cm
Cena wylicytowana: 1 400 zł
Marta Bilecka
Perfect afternoon 2, 2019
akryl/płótno, 60 x 120 cm
Cena wylicytowana: 3 200 zł
Agata Krutul
Ruciane Nida #3, 2019
technika własna/płótno, 40 x 100 cm
Cena wylicytowana: 1 700 zł
Magdalena Mędzkiewicz
Lśniące jezioro, 2019
akryl/płótno, 50 x 120 cm
Cena wylicytowana: 1 000 zł
Robert Jadczak
Arabeska, 2019
olej/płótno, 100 x 100 cm
Cena wylicytowana: 2 800 zł
Rafał Knop
Z cyklu 'Swimming pool', Madame AE'01, 2019
olej/płótno, 115 x 115 cm
Cena wylicytowana: 2 200 zł
44
Michał Czuba
Studium autoportretu 02, 2017
olej, plexi/płyta, 50 x 35 cm
Cena wylicytowana: 2 200 zł
Campio
Unknown Saint, 2020
akryl, olej, medium UV/płótno, 120 x 100 cm (w świetle oprawy)
Cena wylicytowana: 2 600 zł
Dorota Kwiatkowska
Z cyklu 'Chwile', 2019
akryl/płótno, 100 x 70 cm
Cena wylicytowana: 3 800 zł
47
Izabela Gałązka
Zastanawiam się czy o mnie myślisz, 2019
olej/płótno, 90 x 65 cm
Cena wylicytowana: 1 100 zł
48
Kat Garstka
Intencja, 2019
olej/płótno, 100 x 73 cm
Cena wylicytowana: 6 000 zł
49
Maciej Kozłowski
Wyjście pracownicy, 2013
akryl, spray/płótno, 170 x 100 cm
Cena wylicytowana: 2 000 zł
50
Magdalena Stoch
Cyprysy, 2019
olej, akryl/płótno, 80 x 70 cm
Cena wylicytowana: 2 800 zł
51
Mateusz Wójcik (ur. 1990)
Popierś, 2019
brąz patynowany, 16 x 12 x 7 cm
Cena wylicytowana: 1 100 zł
52
Michał Jancik
Łuki 3, 2019
akryl/płótno, 60 x 90 cm (w świetle oprawy)
Cena wylicytowana: 5 500 zł
53
Ewa Witkowska
Bez tytułu, 2019
akryl/płótno, 60 x 81 cm
Cena wylicytowana: 1 200 zł
54
Dominika Naziębły
Bez tytułu #16, 2018
akryl/płótno, 100 x 100 cm
Cena wylicytowana: 2 000 zł
55
Paulina Jołda
Komórki, 2019
akryl, olej/płótno, 130 x 130 cm
Cena wylicytowana: 1 100 zł
56
Rafał Gawlik
Morfizm 9, 2019
olej/płótno, 65 x 81 cm
Cena wylicytowana: 1 000 zł
57
Małgorzata Pabis
Open doors, dyptyk, 2019
technika mieszana/płótno, 120 x 90 cm (wymiary każdej pracy)
Cena wylicytowana: 3 500 zł
58
Dominik Smolik
Istoto Ty moja, 2019
akryl/płótno, 160 x 170 cm
Cena wylicytowana: 3 800 zł
59
Maria Szeszuła
Kompozycja XII AB, 2019
technika mieszana/płótno, 100 x 100 cm
Cena wylicytowana: 1 900 zł
62
Piotr Urbanek
Rubicoin, 2019
olej/płótno, 55 x 55 cm
Cena wylicytowana: 1 900 zł