11 kwietnia 2019 godz. 19:00

Patrycja Nurkan (ur. 1988 r., Łódź)
Z cyklu 'Body', Nr 3, 2019 r.
Cena wylicytowana: 2 000 zł
Z cyklu 'Body', Nr 3, 2019 r.

Cena wylicytowana: 2 000 zł

olej/płótno, 120 x 120 cm
sygnowany p.d.: 'NURKAN'
opisany na odwrociu: 'BODY | NR 3 NURKAN 2019'
ID: 69348