11 kwietnia 2019, godz. 19:00

Wojciech Bański (ur. 1993, Elbląg)
Wilun, 2018 r.
Cena wylicytowana: 1 000 zł
Wilun, 2018 r.

Cena wylicytowana: 1 000 zł

olej/płótno, 115 x 150 cm
sygnowany, datowany i opisany na odwrociu: 'Wojciech Adam Bański "Wilun", | 2018, Olej na płótnie | 115 x 150 cm, Warszawa'
ID: 69194

Dodaj obiekt

Edward Dwurnik
"Dwie świnki", 2010 r.
Cena wylicytowana: 6 500 zł
Henryk Płóciennik
Akt blondynki
Cena wylicytowana: 1 400 zł
Jan Młodożeniec
"Billboard"
Cena wylicytowana: 3 500 zł
Lech Okołów
Kompozycja, 1980 r.
Cena wylicytowana: 4 800 zł
Dariusz Pala
Ciepła woda (How to touch a star), 2003 r.
Cena wylicytowana: 12 000 zł
Miro Biały
"Mały chłopiec i służący więksi", 1999 r.
* Cena wylicytowana: 1 000 zł
Krzysztof Rećko-Rapsa
Martwa Natura II
Cena wylicytowana: 4 800 zł
Ely Bielutin
Kompozycja, 1970 r.
Ely Bielutin
Kompozycja abstrakcyjna, 1969 r.
Cena wylicytowana: 1 100 zł
Roman Zakrzewski
Jej portret, 2002 r.
* Cena wylicytowana: 6 500 zł
Iwan Kulik
Gejsza, 2006 r.
Juliusz Krajewski
Rzeźbiarz przy pracy
Cena wylicytowana: 5 000 zł
Czesław Rzepiński
Kwiaty
* Cena wylicytowana: 3 800 zł
Jacek Pałucha
Spodziewany początek lata, 2014 r.
Cena wylicytowana: 3 800 zł
Adam Palatyński
Tenisistka, 2004 r.
Janusz Lewandowski
Dziewczyna z bykiem
Janusz Lewandowski
W środku pola
Janusz Lewandowski
Nokturn
Juliusz Joniak
Promenada w Fontevielle, 2005 r.
Cena wylicytowana: 9 500 zł
Jan Wodyński
Akt, 1976 r.
Zdzisław Salaburski
Kompozycja, 1970 r.
Zdzisław Salaburski
Kompozycja abstrakcyjna, 1960 r.
Zdzisław Stanek
Światła w międzyprzestrzeni 59, 1959 r.
Beata Murawska
"W ogrodzie", 1994 r.
Beata Murawska
Tulipany szczęścia, 2001 r.
Cena wylicytowana: 2 800 zł
Juliusz Narzyński
Na koniec lata, 1999 r.
Cena wylicytowana: 900 zł
Juliusz Narzyński
Podwieczorek z Tatianą, 2014 r.
Krystyna Studnicka-Łada
Nad morzem
Cena wylicytowana: 1 000 zł
Wojciech Naczelnik
Droga wyboru, 2013 r.
* Cena wylicytowana: 900 zł
Bogusław Szwacz
"Ars-Hormegram 505", 1986 r.
Cena wylicytowana: 900 zł
Barbara Pniewska
Kompozycja
* Cena wylicytowana: 3 500 zł
Miro Biały
"Powrót synów marnotrawnego narodu", 1999 r.
* Cena wylicytowana: 1 200 zł
Jacek Sroka
Bez tytułu, 1987 r.
Cena wylicytowana: 3 200 zł
Stasys Eidrigevicius
Portret dziecka
Cena wylicytowana: 3 800 zł
Paweł Łubowski
Zmiana powierzchni, 1986 r.
Janusz Bersz
Kompozycja z błękitnym kołem, lata 60. XX w.
* Cena wylicytowana: 3 000 zł
Erotyk, 1981 r.
Cena wylicytowana: 1 400 zł
Ryszard Winiarski
"17-th game 5x5", 1999 r.
Cena wylicytowana: 9 000 zł
Czesław Rzepiński
Akt leżącej
Włodzimierz Zakrzewski
Montmarte Rue Norvins, 1985 r.
Cena wylicytowana: 2 000 zł
Czesław Rzepiński
Szklany puchar, 1982 r.
* Cena wylicytowana: 2 600 zł
Helena Krajewska
Pejzaż z drzewami, 1978 r.
Cena wylicytowana: 900 zł
44
Krystyna Studnicka-Łada
Pejzaż ze sztafażem
Cena wylicytowana: 900 zł
Juliusz Krajewski
"Drzewa nad wodą", 1985 r.
Adam Setkowicz
Chaty we wsi
Cena wylicytowana: 3 000 zł
47
Adam Setkowicz
Drewniany kościół
* Cena wylicytowana: 2 400 zł
48
Stefan Filipkiewicz
Pejzaż z drzewami
49
Henryk Dietrich
Łódź na morzu, 1933 r.
50
Michał Stańko
Pejzaż górski z chatami
51
Stefan Domaradzki
Pejzaż zimowy, 1947 r.
52
Wiktor Korecki
Pejzaż zimowy z chatami
Cena wylicytowana: 1 900 zł
53
Zwózka siana
54
Jan Erazm Kotowski
Konie z wozem
55
Artur Jan Seweryn Nikutowski
Koń
56
Marcello Muccini
Wyciąganie łodzi, 1952 r.
57
Pejzaż górski, 1934 r.
58
Ignacy Pieńkowski
Kobiety na ławce
59
Hans Hoehl
Towarzystwo w parku
Cena wylicytowana: 1 000 zł
60
Konstanty Szewczenko
Łowiący raki
Cena wylicytowana: 1 300 zł
61
Górski potok, 1883 r.
Cena wylicytowana: 6 000 zł
62
Dzieci na wiejskim podwórku
63
Potyczka
64
Mieczysław Serwin-Oracki
Portret kobiety, 1942 r.
65
Kacper Żelechowski
Dziewczyna ze sznurem czerwonych korali
Cena wylicytowana: 1 300 zł
66
Portret brodatego mężczyzny
67
Portret oficera Wojska Polskiego, około 1926 r.
68
Mężczyzna z Algieru, 1930 r.
69
Antoni Chrzanowski
Tulipany w białej wazie, 1944 r.
70
Antoni Teslar
Nagietki w wazonie, 1957 r.
71
Matylda Meleniewska
Kwiaty
72
Józef Wasiołek
Pejzaż z kościołem, ok. 1974 r.
Cena wylicytowana: 1 000 zł
73
Stanisław Klimowski
Pejzaż, 1969 r.
74
Pejzaż z wysokim niebem
Cena wylicytowana: 1 200 zł
75
Rudolf Priebe
Pejzaż z łodziami
76
Rudolf Priebe
Łodzie w porcie
77
Stanisław Borysowski
Pejzaż miejski
Cena wylicytowana: 1 600 zł
78
Jan Bocheński
Widok na Pragę z Wybrzeża Kościuszkowskiego, 1923 r.
Cena wylicytowana: 1 800 zł
79
Andreas Carl (?), Wiedeń
Futerał na megillę - Księgę Estery, 1858 r.
Cena wylicytowana: 20 000 zł
80
Aleksiej Kostrinski, Moskwa
Dzbanuszek z pokrywką, 1791 r.
81
Karol Filip Malcz, Warszawa
Cukiernica skrzynkowa, 2 ćw. XIX w.
82
Wiedeń
Cukiernica skrzynkowa w stylu Ludwika Filipa, 1856 r.
83
Josef Karl Klinkosch, Wiedeń
84
Körner&Proll, Berlin
Paterka, XX w.
85
Austro - Węgry
Dzwonek z uchwytem w formie orła, XIX/XX w.
Cena wylicytowana: 500 zł
86
Warszawa
Zestaw sztućców do ryb (na 4 osoby), okres międzywojenny
87
Rosja
Łyżeczka do suszu herbacianego, 1899 - 1905
88
Austro - Węgry
Komplet sztućców przystawkowych (na 6 osób) w kasecie, XX w.
* Cena wylicytowana: 300 zł
89
Niemcy
Paterka, XX w.
90
Wiedeń
Komplet do herbaty (na 6 osób), XX w.
91
Dania
Puchar, XX w.
* Cena wylicytowana: 300 zł
92
Wiedeń
Para lichtarzy w stylu Ludwika Filipa, 1862 r.
93
Praga
Chochelka do sosów, 1821 r.
* Cena wylicytowana: 200 zł
94
Austro - Węgry
Puchar, XX w.
* Cena wylicytowana: 200 zł
95
Florencja
Solniczka klasycystyczna, koniec XVIII w.
96
Austria
Para lichtarzy klasycystycznych,1804 r.
* Cena wylicytowana: 4 000 zł
97
Para lichtarzy przerobionych na lampy elektryczne, 1834 r.
98
Rosja
Kubek, 1856 r.
* Cena wylicytowana: 1 000 zł
99
Johannes Kaynaar, Lewocza
Para lichtarzy, ok. 1740 - 1760
100
Nicolaus Brollmann (Brielman), Toruń
Kielich mszalny, 1676 - 1728
101
Lampka chanukowa, XIX w.
Cena wylicytowana: 600 zł
102
Torebka ze srebrnej siatki, 1 poł. XX w.
103
Para świeczników w typie art. deco, okres międzywojenny
104
Solvplet, Dania
Mlecznik i cukiernica, XX w.
Cena wylicytowana: 300 zł
105
August Wellner & Sohne, Niemcy
Półmisek, XX w.
106
Philipp Jakob II Drentwett, Augsburg
Kubek, około poł. XVII w.
107
Johan Betz, Augsburg
Kubek, 2 poł. XVII w.
108
Puchar wiwatowy z rytowanym herbem Litwy i Saksonii pod królewską koroną, XVII/XVIII w.
* Cena wylicytowana: 8 000 zł
109
Kufel z pokrywą, XX w.
110
Pucharek biedermeier, 2 poł. XIX w.
Cena wylicytowana: 200 zł
111
Niemcy, Saksonia
Flasza apteczna Augusta II Mocnego, 1706 r.
* Cena wylicytowana: 9 000 zł
112
Pracownia Sztuki Dekoracyjnej d. Bracia Łopieńscy
Karafka i wazonik, XX w.
Cena wylicytowana: 400 zł
113
Lusterko ręczne, XX w.
114
Świecznik 4-świecowy w typie Księstwa Warszawskiego, XX w.
Cena wylicytowana: 200 zł
115
Świecznik 2-świecowy w typie Księstwa Warszawskiego, XX w.
116
Sztylet dekoracyjny w typie 'kukri', XX w.
117
Dzwonki na zawieszkach (9 kompletów), XX w.
Cena wylicytowana: 100 zł
118
Dzwonki z zawieszkami (11 szt.), XX w.
Cena wylicytowana: 500 zł
119
Dzwonki z ozdobnymi uchwytami (17 szt.), XX w.
Cena wylicytowana: 200 zł
120
Dzwonki krowie różnej wielkości (29 szt.), XX w.
121
Dzwonki o różnych kształtach (50 szt.), XX w.
Cena wylicytowana: 100 zł
122
Lampa naftowa eklektyczna, XIX/XX w.
* Cena wylicytowana: 1 000 zł
123
Wachlarz w oprawie, pocz. XX w.
Cena wylicytowana: 100 zł
124
Serweta w oprawie, XX w.
125
Lampa na biurko w stylu art deco, 1 ćw. XX w.
Cena wylicytowana: 700 zł
126
Talerz dekoracyjny, 1974 r.
127
Łysa Góra
Wazon, lata 70-te XX w.
Cena wylicytowana: 300 zł
128
Dwa wazony, 2 poł. XX w.
129
T.C. Brown, Westhedd&Moore i Davenport
Półmisek owalny i półmisek na pieczyste, XIX w.
Cena wylicytowana: 2 200 zł
130
Rosenthal
Talerz dekoracyjny, XX w.
Cena wylicytowana: 100 zł
131
Anglia
Półmisek, około poł. XIX w.
Cena wylicytowana: 400 zł
132
Niemcy
Pojemnik z pokrywą, XIX/XX w.
Cena wylicytowana: 100 zł
133
Kopenhaga
Wazonik, XX w.
Cena wylicytowana: 100 zł
134
Wazon, XIX/XX w.
Cena wylicytowana: 300 zł
135
Eichwald, Herend, Hutschenreuther, Miśnia, Wedgwood
Dzwonki porcelanowe (8 szt.), XX w.
Cena wylicytowana: 1 000 zł
136
Dzwonki różne (38 szt.), XX w.
Cena wylicytowana: 1 000 zł
137
Wedgwood
Dwa wazony i naczynie z pokrywą, XX w.
Cena wylicytowana: 600 zł
138
Miśnia
Półmisek okrągły, XX w.
Cena wylicytowana: 1 000 zł
139
Talerz 'pułkowy', 1904 r.
Cena wylicytowana: 400 zł
140
Delft
Dzbanek, XX w.
Cena wylicytowana: 500 zł
141
Miśnia, Hutschenreuther
Zestaw 4 naczyń i lampa na biurko, około poł. XIX/XX w.
Cena wylicytowana: 500 zł
142
Miśnia
Półmisek i patera na owoce, XX w.
Cena wylicytowana: 500 zł
143
Figurka siedzącej baletnicy, XX w.
144
Figurka charta, XX w.
145
Miśnia
Figurka Maura z rumakiem, XIX/XX w.
Cena wylicytowana: 2 400 zł
146
Miśnia
Figurka - faun z nimfą, około poł. XIX w.
Cena wylicytowana: 2 200 zł
147
Ferdinand Liebermann, Rosenthal
Figurka fauna na żółwiu, XX w.
148
Miśnia
Figura króla Augusta III Sasa, 1910 r.
149
Figurka - sikorki na słonecznikach, XX w.
150
Figurka - Brühl na koźle, koniec XIX w.
Cena wylicytowana: 3 000 zł
151
Miśnia
Figurka - alegoria wiosny, XX w.
Cena wylicytowana: 1 800 zł
152
Miśnia
Figurka rybaka z koszem, około poł. XIX w.
153
Miśnia
Figurka dziewczynki z kozłem, 1910 r.
Cena wylicytowana: 3 800 zł
154
Miśnia
Figurka Bachusa z kielichem wina i koszem winogron, XIX/XX w.
Cena wylicytowana: 1 900 zł
155
Miśnia
Figurka małego wędrowca, XIX/XX w.
Cena wylicytowana: 1 000 zł
156
Miśnia
Figurka - dworska para, koniec XIX w.
Cena wylicytowana: 4 200 zł
157
Miśnia
Figurka - putto z kłosami, 2 poł. XIX w.
Cena wylicytowana: 1 600 zł
158
Miśnia
Para talerzy dekoracyjnych, XIX/XX w.
* Cena wylicytowana: 4 200 zł
159
Rosja
Serwis do herbaty w typie empirowym, 1 poł. XIX w.
Cena wylicytowana: 10 000 zł
160
Miśnia
Paterka w formie muszli, XVIII w.
Cena wylicytowana: 200 zł
161
Miśnia
Paterka w kształcie liścia, około poł. XVIII w.
Cena wylicytowana: 500 zł
162
Miśnia
Para wazek, około poł. XVIII w.
* Cena wylicytowana: 900 zł
163
Miśnia
Talerz, XVIII w.
Cena wylicytowana: 400 zł
164
Miśnia
Talerz, 1763 - 1773
Cena wylicytowana: 500 zł
165
Miśnia, okres Punktzeit
Talerz, 1763 - 1773
Cena wylicytowana: 400 zł
166
Miśnia, okres Marcoliniego
Talerz, 1774 - 1814
167
Wiedeń
Para talerzy, 1837 r.
168
Miśnia
Talerz, XIX/XX w.
169
Miśnia, okres Marcoliniego
Półmisek okrągły, 1774 - 1814
Cena wylicytowana: 300 zł
170
Berlin
Talerz, XX w.
171
Miśnia
Talerz, XIX/XX w.
Cena wylicytowana: 500 zł
172
Miśnia
Talerz, XIX w.
173
Miśnia, okres Marcoliniego
Talerz, 1774 - 1814
Cena wylicytowana: 300 zł
174
Frankenthal
Talerz, XVIII w.
* Cena wylicytowana: 300 zł
175
Miśnia
Talerz, XIX w.
Cena wylicytowana: 300 zł
176
Miśnia, okres Marcoliniego
Talerz, 1774 - 1814
Cena wylicytowana: 200 zł
177
Wiedeń
Półmisek okrągły, 1817 r.
178
Miśnia
Talerze obiadowe (6 szt.), XX w.
Cena wylicytowana: 900 zł
179
Rosenthal
180
Miśnia
Talerz, XX w.
Cena wylicytowana: 100 zł
181
Miśnia
Talerz 'wzór łabędziowy', XX w.
182
Drezno
Para świeczników 2-ramiennych z amorkami, XX w.
183
Miśnia
Wazon z pokrywą, XX w.
Cena wylicytowana: 1 200 zł
184
Miśnia
Wazon, XX w.
185
Miśnia
Wazon, XX w.
186
Miśnia
Zestaw do herbaty, koniec XIX w.
Cena wylicytowana: 1 900 zł
187
Miśnia, okres Marcoliniego
Wazonik, 1774 - 1814
Cena wylicytowana: 100 zł
188
Miśnia, okres Marcoliniego
Filiżanka ze spodkiem, 1774 - 1814
Cena wylicytowana: 300 zł
189
Rosenthal
Cena wylicytowana: 400 zł
190
Miśnia
Cukiernica, XIX w.
Cena wylicytowana: 500 zł
191
Miśnia, okres Marcoliniego
* Cena wylicytowana: 500 zł
192
Miśnia
Czarka, około poł. XVIII w.
193
Konrad Hentschel, Miśnia
Figurka dziewczynki z lalką, 1904 r.
Cena wylicytowana: 3 800 zł
194
Konrad Hentschel, Miśnia
Figurka bawiącego się chłopca, 1905 r.
Cena wylicytowana: 4 200 zł
195
Konrad Hentschel, Miśnia
Figurka - dziecko na koniku, 1905 r.
* Cena wylicytowana: 2 200 zł
196
Konrad Hentschel, Miśnia
Figurka dziewczynki karmiącej psa, 1905 r.
Cena wylicytowana: 5 500 zł
197
Figurka dziewczynki z lalką, 2004 r.
Cena wylicytowana: 2 200 zł
198
Konrad Hentschel, Miśnia
Figurka - cztery dziewczynki z lalką, 2002 r.
Cena wylicytowana: 3 800 zł
199
Konrad Hentschel, Miśnia
Figurka dziecka z filiżanką, 1905 r.
Cena wylicytowana: 3 000 zł
200
Komslos Miklos i Istvan
Figurki - Jazz Band, 1931-34
201
Lampka z postacią marynarza, lata 60-te XX w.
202
Rudolstadt - Volkstedt
Figurka papugi, XX w.
203
Zegar stołowy, lata 70 -te XVIII w.
Eardley Norton, Londyn
* Cena wylicytowana: 180 000 zł
204
Stół w typie biedermeier, XIX w.
Cena wylicytowana: 1 700 zł
205
Kanapa biedermeier, XIX w.
Cena wylicytowana: 3 200 zł
206
Szafa biedermeier, XIX w.
207
Fotel biedermeier, XIX/XX w.
Cena wylicytowana: 1 100 zł
208
Krzesło biedermeier, XIX w.
Cena wylicytowana: 600 zł
209
Bernard Biswanger, Praga
Zegar stołowy, ost. ćw. XVIII w.
210
Niciak w typie Ludwika Filipa, XIX w.
211
Para foteli w typie biedermeier, XIX w.
212
Komoda biedermeier, XIX w.
Cena wylicytowana: 2 400 zł
213
Stół 'karciak', XX w.
214
Lustro wiszące, 2 poł. XIX w.
Cena wylicytowana: 1 300 zł
215
Komoda biedermeier, XIX w.
Cena wylicytowana: 1 000 zł
216
Stolik w typie klasycystycznym, XX w.
Cena wylicytowana: 1 000 zł
217
Fotel w typie biedermeier, XIX/XX w.
Cena wylicytowana: 1 000 zł
218
Stół eklektyczny, XIX/XX w.
219
Szafa w typie Ludwika Filipa, 2 poł. XIX w.
Cena wylicytowana: 900 zł
220
Stolik - pomocnik, XIX/XX w.
Cena wylicytowana: 100 zł
221
Łóżko w typie eklektycznym, XIX/XX w.
222
Komplet 6 krzeseł w typie biedermeier, XIX w.
Cena wylicytowana: 1 800 zł
223
Kanapa eklektyczna w typie Ludwika XVI, XX w.
224
Para foteli w typie Ludwika XVI, XIX w.
Cena wylicytowana: 4 200 zł
225
Stół w typie biedermeier, XIX/XX w.
Cena wylicytowana: 1 100 zł
226
Komoda w typie klasycystycznym, XIX w.
Cena wylicytowana: 1 500 zł
227
Stół z klapami w typie biedermeier
Cena wylicytowana: 3 000 zł
228
Sekretera biedermeier
229
Krzesło w typie Ludwika Filipa
Cena wylicytowana: 200 zł
230
Niciak w typie Ludwika Filipa
231
Krzesło w typie empirowym
Cena wylicytowana: 2 800 zł
232
Stolik w typie art deco
Cena wylicytowana: 700 zł
233
XIX w.
Cena wylicytowana: 400 zł
234
Stoliczek - pomocnik
Cena wylicytowana: 700 zł
235
Para foteli w typie biedermeier
Cena wylicytowana: 1 900 zł
236
Austro - Węgry
Taca z uchwytami przymocowana do stolika
Cena wylicytowana: 2 400 zł
237
Anglia
Sepet
238
Modlitewnik turkmeński z mihrabem
Cena wylicytowana: 1 200 zł
239
Dywan afgański
Cena wylicytowana: 2 600 zł
240
Tkanina turecka
Cena wylicytowana: 3 800 zł
241
Dywan w typie afgańskim
Cena wylicytowana: 1 300 zł
242
Modlitewnik turecki
243
persjarnia Jakuba Paschalisa w Warszawie lub Lipkowie pod Warszawą
Pas kontuszowy
Cena wylicytowana: 35 000 zł
244
Manufaktura Potockich w Buczaczu
Makata
Cena wylicytowana: 7 500 zł
245
Makata
Cena wylicytowana: 4 000 zł
246
247

Twoje wybrane obiekty

Rodzaj wydruku