11 kwietnia 2019 godz. 19:00

Cena wylicytowana: 1 200 zł

Cena wylicytowana: 1 200 zł

akryl, technika własna/płótno, 60 x 80 cm
sygnowany, datowany i opisany l.d.: 'AAKRUTUL 2019 VANN 1'
na odwrociu opisany: 'AAKRUTUL | 2019 'VANN 1''
ID: 69318