11 kwietnia 2019 godz. 19:00

Cena wylicytowana: 1 500 zł

Cena wylicytowana: 1 500 zł

akryl/płótno, 100 x 70 cm
sygnowany p.d.: 'ORNO | OROŃSKA'
ID: 69317