11 kwietnia 2019 godz. 19:00

Kamil Moskowczenko (ur. 1983, Proszowice)
Symetria diagonalna i wir, 2017
Cena wylicytowana: 1 500 zł

Cena wylicytowana: 1 500 zł

olej/płótno, 140 x 120 cm
sygnowany i opisany na odwrociu: 'Kamil Moskowczenko | "Symetria diagonalna | i Wir"
ID: 69468