11 kwietnia 2019 godz. 19:00

Cena wylicytowana: 1 000 zł

Cena wylicytowana: 1 000 zł

akryl, olej/płótno, 150 x 115 cm
sygnowany i opisany na odwrociu: 'Paulina Jodła | Przepływ'
ID: 68201