11 kwietnia 2019 godz. 19:00

Cena wylicytowana: 6 000 zł

Cena wylicytowana: 6 000 zł

akryl/płótno, 140 x 90 cm
sygnowany i datowany l.d.: 'Adam | Wątor | 2019'
na odwrociu opisany: '"Podwójna" | ADAM WĄTOR 2019'
ID: 69350