11 kwietnia 2019 godz. 19:00

Cena wylicytowana: 1 800 zł

Cena wylicytowana: 1 800 zł

akryl/płótno, 49 x 49 cm (w świetle oprawy)
sygnowany i datowany p.d.: 'PZ | 2019'
na odwrociu opisany: 'PAULINA ZALEWSKA | "PINIATA II", 2019'
ID: 69344