11 kwietnia 2019 godz. 19:00

Marta Bilecka (ur. 1975, Łódź)
Perfect moment before noon 18, 2019 r.
Cena wylicytowana: 2 800 zł

Cena wylicytowana: 2 800 zł

akryl/płótno, 50 x 100 cm
sygnowany p.d.: 'MARTA BILECKA'
opisany na odwrociu: 'MARTA BILECKA | FEB. 2019 | "PERFECT MOMENT BEFORE NOON 18"'
ID: 69276