11 kwietnia 2019 godz. 19:00

Bartłomiej Koter (ur. 1984)
Paris. Urbanic Scéne, 2019
Cena wylicytowana: 14 000 zł
Bartłomiej Koter (ur. 1984)
Paris. Urbanic Scéne, 2019

Cena wylicytowana: 14 000 zł

olej/płótno, 70 x 150 cm
sygnowany p.d.: 'BARTŁOMIEJ KOTER'
na odwrociu opisany: 'BARTŁOMIEJ KOTER | "PARIS. URBANIC SCENE" | OLEJ I KW. 2019 r.'
ID: 69432