11 kwietnia 2019, godz. 19:00

Bartłomiej Koter (ur. 1984)
Paris. Urbanic Scéne, 2019 r.
Cena wylicytowana: 14 000 zł
Bartłomiej Koter (ur. 1984)
Paris. Urbanic Scéne, 2019 r.

Cena wylicytowana: 14 000 zł

olej/płótno, 70 x 150 cm (w świetle oprawy)
sygnowany p.d.: 'BARTŁOMIEJ KOTER'
na odwrociu opisany: 'BARTŁOMIEJ KOTER | "PARIS. URBANIC SCENE" | OLEJ I KW. 2019 r.'
ID: 69432

Dodaj obiekt

Jan Lebenstein
Figura, 1960 r.
Cena: 23 000 zł
Jan Lebenstein
Figura, 1960 r.
Cena: 24 500 zł
Jan Lebenstein
Figura osiowa
Cena: 11 500 zł
Jan Lebenstein
Akt na tle wieży, 1985 r.
Cena: 1 800 zł
Jan Lebenstein
Don Kichot
Cena: 20 200 zł
Jan Lebenstein
Figura, 1960 r.
Cena: 23 000 zł
Jan Lebenstein
Figura, 1963 r.
Cena: 20 000 zł
Jan Lebenstein
Figura, 1958 r.
Cena: 22 000 zł
Jan Lebenstein
Figura, 1958 r.
Cena: 23 000 zł
Jan Lebenstein
Figura, 1959 r.
Cena: 29 000 zł
Jan Lebenstein
Figura, 1959 r.
Cena: 20 000 zł
Jan Lebenstein
Figura, 1962 r.
Cena: 19 000 zł
Jan Lebenstein
Figura, 1962 r.
Cena: 19 000 zł
Jan Lebenstein
Figury, 1958 r.
Cena: 22 500 zł
Jan Lebenstein
Figura, około 1962 r.
Cena: 18 950 zł
Jan Lebenstein
Figura, 1960 r.
Cena: 23 000 zł
Jan Lebenstein
Figura, 1961 r.
Cena: 22 000 zł
Jan Lebenstein
Figury, 1959 r.
Cena: 23 000 zł
Jan Lebenstein
Figura, 1959 r.
Cena: 22 500 zł
Jan Lebenstein
Figura, 1957-1958 r.
Cena: 20 000 zł
Jan Lebenstein
Figura, 1962 r.
Cena: 20 000 zł
Jan Lebenstein
Figura, 1963 r.
Cena: 20 000 zł
Jan Lebenstein
Manon L, 1977 r.
Cena: 25 300 zł
Jan Lebenstein
Z "Folwarku zwierzęcego" G. Orwella, 1974 r.
Cena: 4 600 zł
Jan Lebenstein
Przedpotopowy, 1973 r.
Cena: 3 450 zł
Jan Lebenstein
Sauterelle, 1970 r.
Cena: 64 400 zł
Jan Lebenstein
Figura 1, 1961 r.
Cena: 23 000 zł
Jan Lebenstein
Figura, 1960 r.
Cena: 26 500 zł
Jan Lebenstein
Bez tytułu
Cena: 2 000 zł
Jan Lebenstein
Bez tytułu
Cena: 2 000 zł

Twoje wybrane obiekty

Rodzaj wydruku