11 kwietnia 2019 godz. 19:00

Magdalena Kępka (ur. 1977, Wrocław)
Nowa przyjaźń z Niechorza, 2019 r.
Cena wylicytowana: 1 400 zł

Cena wylicytowana: 1 400 zł

akryl/płótno, 80 x 120 cm
sygnowany i datowany l.d.: 'MKępka 2019'
na odwrociu opisany: 'NOWA PRZYJAŹŃ Z NIECHORZA | 80 x 120 cm, 2019 r.| MKępka'
ID: 69316