11 kwietnia 2019 godz. 19:00

Cena wylicytowana: 6 000 zł

Cena wylicytowana: 6 000 zł

akryl/płótno, 90 x 180 cm
sygnowany l.d.: 'Blubird'
na odwrociu opisany: 'Blubird 2019 | Lost in Japan | Marcin Gregorczuk'
ID: 69171