11 kwietnia 2019 godz. 19:00

Tomasz Niemann (ur. 1971)
Iluminator tajemnic, 2019 r.
Cena wylicytowana: 4 500 zł
Tomasz Niemann (ur. 1971)
Iluminator tajemnic, 2019 r.

Cena wylicytowana: 4 500 zł

olej/płótno, 125 x 125 cm (w świetle oprawy)
sygnowany, datowany i opisany na odwrociu: '"Iluminator tajemnic" | 2019 r. | TNiemann'
ID: 69367