11 kwietnia 2019 godz. 19:00

Cena wylicytowana: 1 100 zł

Cena wylicytowana: 1 100 zł

olej/płótno, 100 x 70 cm
sygnowany, datowany i opisany na odwrociu: 'Maciej Mackiewicz | "FORMA 9K2T" | 2018
ID: 69314