11 kwietnia 2019 godz. 19:00

Cena wylicytowana: 2 400 zł

Cena wylicytowana: 2 400 zł

akryl/płótno, 130 x 110 cm
sygnowany i datowany na odwrociu: 'MJ | 2017'
ID: 68118
  • – Maria Jagłowska, wystawa dyplomowa, Galeria Officyna, Warszawa, 20.06-06.07.2018